Szanowni Państwo,

chcąc wyjść na przeciw waszym zapotrzebowaniom, zaczęliśmy prowadzić szkolenia na sztaplarki także w Wejherowie razem z firmą „SEZAM” przy ulicy ul. Przemysłowej 21.
tutaj mapka z adresem: http://www.sezamfurman.pl/kontakt/wejherowo

Aby sprostać wymaganiom i abyście mieli bliżej oraz wygodniej proponujemy promocyjne ceny na kurs, które na pewno zaakceptujecie i profesjonalne szkolenie na sztaplarki w Waszym mieście.

Sprawdź nasze opinie na Trójmieście i zadzwoń do nas !
http://www.trojmiasto.pl/Sztaplarek-o25647.html

Zapisz się na kurs - poziom naszych szkoleń pozwoli Tobie sprawnie i dobrze wykonać powierzoną pracę. Zadzwoń: Radek: 513-503-082

Cel szkolenia na sztaplarki
Przygotowanie kondydata do obsługi wózków jezdniowych wszystkich typów z napędem silnikowym. Na szkoleniu poznasz metodę bezpiecznej wymiany butli z gazem

Organizacja szkolenia 
Szkolenie na sztaplarki-Gdynia lub Wejherowo - czas szkolenia to 4 spotkania

Wymagania wobec kandydata na kurs
•   ukończone 18 lat
•   wykształcenie min. podstawowe
•   oświadczenie od lekarza o stanie zdrowia

Dokumenty uzyskane po szkoleniu
Na zakończenie kursu otrzymujesz od nas pełne uprawnienia na wszystkie typy sztaplerek, czyli: widłowe, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe, specjalizowane a także zdalnie sterowane. Uprawnienia na sztaplerki wydawane są bezterminowo.

Dodatkowe informacje
Szkoelnie na sztaplarki prowadzone są zgodnie z programem nr 1578/III/2008 przypieczętowanym przez Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach.

UWAGA: SZKOLENIE NA SZTAPLARKI W WEJHEROWIE NA CHWILĘ OBECNĄ SĄ ZAWIESZONE - ZAPRASZAMY DO GDYNI

sztaplarka