Firma powstała w 2008 z myślą prowadzenia kursów na wózki widłowe. Szybko jednak okazało się, że rynek wymaga od nas większego kalendarza szkoleń. Składane zapytania, prośby klientów spowodowały, że rozszerzyliśmy nasze szkolenia o suwnice, żurawie, podesty, czy w końcu piły spalinowe. Na dzień dzisiejszy zajmujemy się sprawami związanymi z bezpieczeństwem w pracy i ppoż, a także prowadzimy szeroką gamę szkoleń i kursów. 

Harmonogramy nauczania ustalone są przez Akademię UDT oraz zatwierdzone przez UDT w Gdańsku. Jednym słowem mówiąc niektóre programy są naszego autorstwa co wskazuje na to, że to co robimy robimy dobrze i z pasją. Organizujemy kurs na wózki widłowe dla osób chcąc podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć pracę. Tutaj możesz odbyć szkolenia bhp, kurs na wózki widłowe trójmiasto, kurs na hds, dźwigi, suwnice,szkolenia bhp, kurs na wózki widłowe, usługi hds, dźwigi towarowe, suwnice,szkolenia bhp, kurs na wózki widłowe gdynia , kurs na hds, dźwigi towarowe, suwnice,szkolenia ppoż, kurs hakowego, kurs na hds, dźwigi towarowe, suwnice,szkolenia bhp, kurs na wózki widłowe, usługi hds gdynia, dźwigi szpitalne, suwnice,szkolenia bhp i ppoż, kurs na wózki widłowe trójmiasto, kurs na hds, dźwigi i inne…

Proponujemy Państwu fachowy serwis wózków widłowych. Wykonujemy usługi serwisowe u klienta jak i w naszym zakładzie w Gdyni. Posiadamy szeroką wiedzę i narzędzia pozwalające wykonywać szeroki zakres napraw u klienta. W przypadku napraw, używamy własnego transportu i wykonujemy naprawy w naszym warsztacie w Gdyni. Nasz personel posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania takich czynności, jak konserwacja i naprawa.

Project Image